Technika Nurkowania Strona Główna

"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Rejestracja "  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Ośrodek Wypoczynkowy Krzemień
Autor Wiadomość
Paweł Szymański
Cygan

Ubezpiecznie: DAN Sport Silver
Wysłany: 2013-09-18, 14:41   

wiecznychlopiec napisał/a:

kilka osób z rzeczonego wyjazdu po zapoznaniu się z inwektywami prezentowanymi na forum w stosunku do siebie wzięło sprawy w swoje ręce. Z tego co wiem to odpowiednie pismo zostało skierowane do właściciela terenu NiOL jak również zawiadomiona została lokalna prasa o tym jak nabija się ludzi w butelkę w tym "ośrodku wypoczynkowym" krzemień oraz jaki poziom prezentują dzierżawcy.

Odgrzewając kotleta-jak tam się sprawy mają ?

Maleńka

Wysłany: 2014-05-05, 13:47   

Dzień dobry!

Ja wprawdzie z nurkowaniem nie mam nic wspólnego, ale dane mi było przebywać pół dnia i noc w tym ośrodku...

Szukałam miejsca na wypoczynek podczas długiego weekendu. Nad jeziorem, w ciszy i spokoju i natknęłam się na ośrodek Ekodar w Krzemieniu. A że blisko i strona internetowa zachęcała (szczególnie boisko do kosza i tenisa) to wpłaciłam zadatek i pojechaliśmy.

Dodam, że nie jestem osobą bardzo wymagającą. Muszę mieć miejsce do spania i wykąpania się.

Po przybyciu na miejsce i zaprowadzeniu nas do domku, dałam upust swoim emocjom dopiero gdy właścicielka nas opuściła. To co widziałam na zdjęciach w necie, a to co zastałam na miejscu to niebo a ziemia.

W pokoju lodówka Mińsk, niezbyt cicha, czajnik, 4 tekturowe kubeczki. Łazienka... Trudno to nazwać łazienką, ot pomieszczenie z muszlą klozetową, umywalka i "prysznic" a ściślej = pudło z baterią prysznicową. W pudle na ścianach drobne pajączki, oczywiście brak ciepłej wody, ciśnienie też niezbyt bajeczne. No i jeszcze - brak drzwi czy czegokolwiek (płachty) pod prysznicem.

Brak podłóg... Znaczy podłogi były, ale to co było na podłogach to jakiś żart. Do tego mokre, pościel też jakaś wilgotna, dziury w ścianach.

KOSZMAR!

Na szczęście nie zapłaciliśmy od razu bo nasza dodatkowa dwójka dojechała po 22 do ośrodka i chcieliśmy uiścić kasę rano. Jednak po przebudzeniu było tak potwornie zimno, że cudem udało nam się znaleźć nocleg w innym miejscu (Jermak Gudowo - polecam ;) ).

Właściciele zachowali się na tyle przyzwoicie, że nie wzięli od nas pieniędzy za nocleg, nawet chcieli zwrócić zadatek, jednak już nie robiliśmy o to szumu.

Nie polecam! Zdecydowanie nie polecam. Ze zdziwieniem patrzyłam na pozostałe rodziny z dziećmi, ale widocznie nie mieli innego wyjścia, jak tylko tam zostać.
Młodzież chyba nie zwracała uwagi na warunki, bo chodziła chwiejnym krokiem ;)

Pomijając domki, okolica jest piękna, jezioro blisko, domki ładnie położone, wystarczyłoby o nie zadbać, ocieplić, wyremontować i wypoczywałoby się tam z przyjemnością.

wiecznychlopiec

Ubezpiecznie: NFZ :D
Wysłany: 2016-06-03, 23:34   

patrzcie co dzisiaj znalazłem za szybą mojego samochodu ;) zaparkowanego w centrum Szczecina :mrgreen:

Bogusław Chmielnik
Administrator
Instruktor IANTD - PADI

Ubezpiecznie: DAN/PROGLD
Wysłany: 2016-06-03, 23:43   

:mrgreen:
Ciekawe - może właściciele się zmienili i na potencjalnych klientów czekają nowe standardy ... :-)
Jeśli nie to ... może być to zbieg okoliczność. :
Już widzę Twoja minę gdy znalazłeś tą ulotkę :mrgreen:

Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować ...

CampingEkodar

Wysłany: 2017-05-18, 22:47   

W imieniu właścicieli Campingu Ekodar w Krzemieniu, jest mi niezmiernie miło powitać Was i dołączyć, chociaż na chwilę, do Waszej społeczności. Moje imie to Grzegorz i reprezentuję tu właścicieli kempingu, aby wyjaśnić pewne tematy, przedstawić aktualny stan rzeczy oraz odpowiedzieć na Wasze pytania, jeśli takowe pojawią się.

Zapoznałem się z wątkiem w którym piszemy i trudno mi o jakiś sensowny komentarz do treści jakie tu znalazłem. Cieszę się, że zachowaliście profesjonalizm i powściągliwość odpowiadając na niektóre komentarze i uwagi, które tu padły.

Jak słusznie zaobserwowaliście (ulotka z czerwca zeszłego roku) faktycznie Camping Ekodar preszedł przemianę. Przede wszystkim w osobie właściciela ośrodka, a co za tym poszło, w standardzie jaki kemping reprezentuje.

Zacznę jednak od samego początku: komentarze, uwagi oraz sytuacje które powstały w wyniku wypowiedzenia niewłaściwych słów są przeszłością. Oczywiście, to co się wydarzyło oraz to co zostało napisane w sieci, w niej zostanie i trudno abyście o tym zapomnieli. Niech tak zostanie.

W zeszłym roku zmienił się właściciel kempingu. Ruszyliśmy z promocją ośrodka praktycznie od zera. W tym samym czasie poczyniliśmy pierwsze kroki do podniesienia jego standardu. Wyremontowaliśmy część domków, niektóre jedynie odświeżyliśmy. Wyremontowaliśmy pozostałą część kempingu. Zatrudniliśmy nowych ludzi i ustaliliśmy nowe zasady współpracy, wyznaczyliśmy nowe standardy i cele na kolejne lata.

Zeszły rok przyniósł nam sporo pozytywnych opinii oraz sugestii dot. dalszego kierunku rozwoju, dlatego w sezonie zimowym zamiast odpoczywać, dalej robiliśmy swoje. Wyremontowaliśmy pozostałe domki, uzupełniliśmy wyposażenie i wymieniliśmy to, co nie nadawało się do użytku. Wiele się zmieniło.

Przed nami jeszcze sporo pracy, ale sukcesywnie będziemy robili wszystko, aby ośrodek odzyskał dawną świetność... ba, zrobimy wszystko, aby było jeszcze lepiej, aby ośrodek zyskał w pełni standard "premium", nie tracąc swojego uroku wynikającego z lokalizacji.

Zdaję sobie sprawę, że ośrodek był swego czasu Waszą "bazą" i chcielibyśmy, abyście w przyszłości równie chętnie odwiedzali nas oraz uprawiali swoje hobby. Nie będę Was przekonywał, że Camping Ekodar to najlepsza opcja do spędzenia weekendu, urlopu czy całych wakacji. Po prostu zapraszam Was do odwiedzenia nas, nawet na jeden dzień. Być może nasza kuchnia, może kiełbaska z ogniska, a może i odświeżona "atmosfera" sprawią, że znów poczujecie pozytywny klimat tego miejsca.

Do tego czasu zapraszamy Was do odwiedzenia strony WWW: ekodar.camp oraz śledzenie wydarzeń w serwisie Facebook.

P.S. Jesteśmy otwarci na współpracę, jeśli wyrazicie taką chęć. Mam oczywiście na myśli np. użyczenie miejsca pod sprzęt i stworzenie "bazy" jaka funkcjonowała swego czasu na terenie ośrodka. To oczywiście luźna propozycja, która opiera się przede wszystkim o warunki, jakie dostarcza samo jezioro. Temat jest do obgadania.

Nie chcę rozpoczynać nowej dyskusji ani tym bardziej zaburzać rytmu działania forum, bo to nie jest miejsce na reklamę i promocję, dlatego jeśli macie pytania, propozycje, uwagi, zachęcam Was przede wszystkim do kontaktu via mail/telefon lub odwiedzenia nas. Mam nadzieję, że negatywne wspomnienie uda się stopniowo przykryć nowym, pozytywnym wrażeniem. Pozdrawiam serdecznie

Strona 5 z 5
Odpowiedz do tematu